10 foto nga tifozja e zjarrtë e Kroacisë që nuk përmbahet. I heq të gjitha. Shikoni fotot

Pasi u bë e famshme në vitin 2018, tifoja më seksi e Kroacisë është zhveshur sërish për Kupën e Botës.

Ajo është 30-vjeçarja, Ivana Knoll e cila i mahniti të gjithë gjatë Kupës së Botës në vitin 2018 në Rusi, me paraqitjen e saj në tribunë.

Bukuroshja brune u pagëzua nga mediat vendase si ‘nxitësja e tifozëve më seksi të Kroacisë’, teksa mbështeste vendin e saj.

Knoll tashmë është rikthyer sërish për të brohoritur Luka Modric dhe skuadrën e tij, pasi do të përballet me Marokun në Grupin F.

Ndërkohë modelja ka ndarë me 577 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” foto ku shfaqet e veshur me bikini të vogla. Ajo bëri një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj dhe tregoi të pasmet e saj ndërsa përkulej në sfondin e oqeanit.

Knoll, e cila ka lindur në Gjermani përpara se të transferohej në kryeqytetin verior kroat të Zagrebit, më parë tha se e ka dashur futbollin që kur ishte vajzë e vogël. Kjo erdhi si pasojë e marrjes së babait të saj për të parë ndeshjet live.

Leave a Comment