Agim Doçi: “Pse na thoni “malokë” or fusharakë e kodraxhinj!?”

Poeti i madh Shqiptar Agim Doci ne nje status ne rrjetet sociale shkruan me humor:

Pse na thoni “malokë” or fusharakë e kodraxhinj!?


Zoti kështu na zgjodhi!!!
NE malsor e ju inatçorë.


Ngushëllime vllazën…

duke shkaktuar te qeshura dhe batuta tek ata qe e ndjekin