Agim Doçi “vdes” për Belinda Ballukun: “Ajo edhe kur ecën rrugës bën seks”

Poeti dhe autori i dhjetëra hiteve në muzikën shqiptare, Agim Doçi, Mjeshtër i Madh, ka qenë i ftuar special në episodin e radhës të #Expuls nga Ronaldo Sharka në ekranin e RTV Ora.

Me pak vështirësi, por Sharka ia doli që t’i bëntë pyetësorin e seksit, një pyetësori standard në këtë program Agim Doçit.

Në pyetjen “Lart apo Posht”, Z. Doçi e çoi bisedën diku tjetër, pikërisht tek 12 ministret e kabinetit qeveritar.

“Janë dhe 4 emra qe rrinë më lart se të tjerat po nuk e di a i publikon. Belinda Balluku eshte fantastike, sepse ajo edhe kur ecën rrugës bën seks. Po pse e keqe është Elisa Spiropali? Është shumë voluptoze”- u shpreh Agim Doçi.

Leave a Comment