Alfred Çako sulmon Masonët duke ngrënë pekmez: “Nga sot fillon kursimi. Filloni dhe ju sa nuk është vonë”

Konspiracionisti i njohur Shqiptar Alfred Çako ka postuar ne rrjetet sociale nje foto te ushqimeve qe ai ha cdo dite.

Ai thote se ka filluar te kurseje per shkak se eshte ne lufte me Kabalen, Masonet dhe Iluminatin.

Ai i ben thirrje popullit qe te kursejne si ai.

Ja cfare shkruan Çako:

Mírembrema kjo eshte Darka íme. Nga sot fíllon kursímí lufta ndaj Kabales, Ilumínatít dhe masoneve.
fílloní edhe ju sa nuk eshte vone.!

A.C🙂