Alketa Vejsiu sherr me komentuesit: “Oj spiune e Grekut” Vejsiu: “Jam spiune e Kinezit dhe Japonezit”

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Një foto kaq e bukur e Alketa Vejsiut meriton vetëm komente pozitive, ama një prej ndjekësve të saj bëri dallimin nga qindra të tjerë që shprehnin vetëm vlerësime për moderatoren.

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

“Spiune e grekut është komenti i pahijshëm krahas fotos së Alketës. Ndjekësi niset na pushimet e fundit të moderatores në Mykonos.

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Këtë herë moderatorja iu përgjigj gjerë e gjatë duke u munduar t’i argumentojë komentuesit, se respekti ndaj kulturës së një vendi tjetër, nuk do të thotë që atdheun e duam më pak.

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Megjithëse duket e vështirë për të bindur ndjekësin, i cili vijon të thotë se promovimi i një vendi tjetër, tregon qe ke pak dashuri për vendin tënd.

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Leave a Comment