“Arbana Osmani më ka thyer xhamin e makinës dhe nuk paguan. Turp” Shpërthen gazetari

“Gazetari Andi Llabuti ka bërë akuza në rrjetet sociale kundër moderatores të njohur Arbana Osmanit.

Ai ka ndarë një video në profilin e tij në rrjetet sociale, ku tregohet makina e tij me xhamin e thyer, dhe thotë se moderatorja është arsyeja e dëmtimit.

Sipas tij, një llamarinë ka rënë nga ballkoni i shtëpisë së Osmanit dhe ka thyer xhamin e makinës. Gazetari shprehet se, megjithëse Arbana është njoftuar për ngjarjen, ajo refuzon të kompensojë dëmin.”

“Turp! Arbana Osmani thyen xhamin e makinës sime dhe nuk do të paguaj dëmin. Arbana Osmani, me je borxhli o bosse!”, ka shkruar ai.