Artan Hoxha e humb fare nga shalët e femrave: “Vetëm futboll që nuk shoh këtu. Mos ka dalë ndonjë sport i ri?”

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ishte i ftuar ne emisionin sportiv Top Arena ne Top Channel.

Duke shikuar kercimin e balerinave ne emision, gazetari i njohur u shpreh me shaka ne rrjetet sociale se “Vetem futboll qe nuk po shoh ketu”

Mesa duket atij i kane bere pershtypje te forte format e hirshme te balerinave ne emision.

Ja dhe statusi i plote i gazetarit Hoxha.

Në TOP Arena…

Manushi thotë se është emision futbolli,🤣🤣🤣
Ça t’thote vellai???!!!!
Mos ka dale ndonje sport i ri dhe nuk dime gjë, se vetem futboll nuk shoh këtu
🤣🤣🤣