Habit Alket Islami: “Kam hëngër mínj me supë. Ushqimet Kineze janë të mrekullueshme”

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë diskutuar mbi temën e konsumimit të insekteve. Komisioni Europian ka lejuar përdorimin e insekteve si buburrecat, krimbat dhe karkalecat për konsum në markete dhe restorante. Të ftuar në studio ishin fotografi ajror Alket Islami, kuzhinieri Bleri Dervishi dhe gazetari Gazment Agaj, të cilët treguan eksperiencën e … Read more

Shakira e zbuloi tradhëtine e burrit të saj kur hapi derën e frigoriferit. Nuk do ta besoni çfarë gjeti brenda”

Shakira, yllja kolumbiane e famshme, është në qendër të vëmendjes. Vitin e kaluar, pas lajmit të ndarjes, ajo u tregua diskrete dhe nuk donte të komentonte për situatën, por tani ajo ka bërë publike të gjitha gjërat që kanë ndodhur gjatë marrëdhënies së saj me ish-bashkëshortin, Pique. Fillimisht ata pretenduan se shkaku i ndarjes nuk … Read more