Drejtori i RTSH i shkul kabllin e transmetimit në mes të sheshit Top-it: “Do ta heq se kështu më do trapi mua“

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur pasditen e sotme në sheshin “Skënderbej”, ku drejtori i RTSH-së Rezart Aga është përplasur me gazetarët e Top News. Aga ka shkulur kabullin e transmetimit “live” të Top News dhe ka ofenduar gazetarët dhe operatorët, të cilët po prisnin një lidhje “live” me emisionin “Jashtë Loje”. I çuditshwm veprimi … Read more