Banorët e Big Brother zgjohen të tmerruar. Sabiani lëshon padashur një përrce gjatë natës!

Duket se Vip-at e Big Brother Albania do te kenë shume veshtiresi gjate qendrimit te tyre per 100 dite te izoluar.

Sikleti i pare filloi gjate nates kur kengetarit te Binjakeve i shpetuan rresht si dy binjake 2 “bomba” helmuese, zhurma e te cilave zgjoi nga gjumi mbesen e Nishanit dhe kengetaren Fifi.

Te gjithe Vipat filluan te qeshnin pervec Fifit e cila tha se ju ngjir zeri nga era e pakendshme e gazrave te Sabianit dhe tashme ajo ndoshta nuk do te kendoje me kurre.

Sabiani nga ana e tij nuk e prishi fare terezine por vazhdoi gjumin i qete si qingj 3 javesh.

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2021. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

Leave a Comment