Baton Haxhiu habit Fevziun: “Edhe 18 milionë lekë i kam pak. Duhet të merrja 100 mijë euro në muaj”

Baton Haxhiu dukej i nervozuar sot ne emisionin “Opinion” ne Tv Klan

Ai u shpreh se ndjehet lakuriq mbas ekspozimit te rroges se tij.

Baton Haxhiu: Nuk e di se cfare mund ti nxirret me teper nje njeriu me shume se kaq. Une punoj 15 ore ne dite. Kam 3 emisione ne ate televizion. Ndjehem lakuriq qe mu publikua rroga ime.

Blendi Fevziu: Baton nuk po flisja per rrogen tende por per rrogat e ushtarakeve qe perbejne sigurine kombetare.

Baton Haxhiu: Une jam me i rendesishem se ata ushtaraket. Puna qe bej une ne bote paguhet mbi 100 mije euro ne muaj por cfare ti bejme qe jetojme ne Shqiperi dhe kaq jane mundesite.

Leave a Comment