Bledi Mane nxjerr by.. e Nitës. Vlejnë 100 mijë euro. Qëndro e fortë nusja ime.

Bledi Mane ka postuar nje foto ku duken te pasmet e Nites dhe Olta me Dean te cilat e shohin me zili.

Sipas Manes, te pasmet e Nites kane xhelozuar Dean dhe Olten dhe kjo eshte edhe nje arsye me shume qe ta nominojne qe ajo te dale.

Qendro e forte nusja ime Nita Latifi – shkruan Mane