Bledi Mane sherr me komentuesit: “O burgagji by’thçim” Mane: “Ah të çif’sha zyshën e abetares”

Bledi Mane gazetari kontroversial i cili u be pjese e Big Brother Vip Albania disa muaj me pare vazhdon te godase me statuset ne rrjetet sociale.

Ai poston shpesh statuse ironike dhe ngacmuese ndaj ish banoreve te Big Brother. Nje dite me pare ai ironizoi firmen e rrobave te banjos te Kiara Titos duke u shprehur se dhe ai ka hapur nje firme br’ekesh.

Gjithashtu ai sot ka postuar nje statuje 1800 vjecare te Hermesit ne Apolloni. Statuja eshte demtuar ne vitin 1997 dhe mesa duket ne foto statujes i mungon or’gani gje’nital.

Bledi Mane ironizon duke shkruajtur:

Kush ia keputi Hermesit?

Mane kishte edhe nje perplasje me nje komentues i cili e ofendoi duke i thene:

Ti je veq ni dro’gagji burgagji dhe by’thçim

Bledi Mane ju përgjigj:

Ah të çif’sha atë zyshën e abetares ty