Bledi Mane vaksinohet. Shpërthejnë komentuesit: “Bëje në b.. Ta futën çipin..Gënjeshtar..hiq videon”

Gazetari dhe opinionisti Bledi Mane ka postuar ne rrjetet sociale nje video ku shihet duke u vaksinuar me Pf’izer.

Nder te tjera Mane shkruan:

Pa imponim, pa përcaktim/ VAKSINIM DETYRIM PËR SHËNDETIN TIM!


Me rekomandimin e mjekut familjar për shkak të venave varikoze në pulpën e këmbës time të majtë, sot me vullnet të plotë morra dozën e parë të vaksinës Pfizer.
Shëndet për të gjithë! 🙏💪😷🍎😉

Por disa prej komentuesve kane shprehur skepticizmin e tyre por edhe kane ironizuar gazetarin.

Me poshte mund te lexoni disa prej mesazheve:

Leave a Comment