Bleona i nxjerr të gjitha në televizionin kombëtar. Ekspozon gj.ksin. Mendimi juaj për këtë sjellje?

Burimi: Gazeta Tema

Tv Klan ashtu si Top Channel vijojnë t’i servirin publikut disa programe mediokre që nuk përfaqësojnë asnjë vlerë edukative përpos thithjes së audiencës duke promovur skandale apo shthurje shoqërore.

Së fundmi, këngëtarja, Bleona Qereti, është rikthyer në Shqipëri, tani në rolin e opinionistes në një emision në televizonin kombëtar Tv Klan.

Bleona shpeshherë është komentuar për veshjet e saj dhe paraqitjet në publik e rrjete sociale.

Ajo u shfaq me një fustan rrjetë që i zbulonte gjoksin.

Të shumta kanë qenë kritikat ndaj Tv Klan dhe pronarit Aleksandër Frangaj për këtë qasje televizive që nuk përfaqëson aspak kushtet e licencës kombëtare.

Leave a Comment