Bleona Qereti dhe fotot e saj me yjet botërorë.

Me poshte mund te shihni galerine e fotove te kengetares Bleona Qereti e cila ka takuar shume yje te famshem te Hollywoodit.

Ndiqni galerine e fotove

James Caan
Aktori i Fast and Furious
Nicolas Cage
Pippo Baudo
Van Damme
Steven Seagal
Caitlyn Marie Jenner
Kelly Rowland
Andrea Bocelli
Jean-Paul Belmondo
Michael Bublé
Steven Tyler
Charlie Sheen
Morgan Freeman
Arnold Schwarzenegger
Jessica Alba
Ben Affleck
Sharon Stone
Ricky Martin

Leave a Comment