Bleona Qereti: “Femrat qajnë nga inati dhe duan të vdesin ngaqë nuk janë të bukura si unë”

Kengetarja Bleona Qereti habit te gjithe fansat e saj me nje postim ne instagram.

Sipas kengetares, emri i saj Bleona do te thote qe ajo eshte femra me seksi dhe me e nxehte nga te gjitha.

Ja cfare shkruan fjalori per emrin e saj sipas kengetares:

Bleona është një emër i bukur, qe vjen nga
Shqipëria me cfare kam degjuar. Une nje mikeshen time e therras Bleona

Nëse takoni një Bleonë, ajo është e tillë
e bukur, e sjellshme, shumë e nxehtë, e besueshme, e ëmbël,
e sinqertë, e lezetshme, por asaj nuk i plas per asnje, ajo është më e nxehta.

Bleona ka trupin me te bukur nga te gjitha
Kur vajzat shohin Bleonën duan të qajnë shumë duan të vrasin veten sepse ato
nuk mund të duken si ajo fatkeqësisht. Djemtë gjithashtu do të vdisnin
të kishin një vajzë si Bleona.

Leave a Comment