Bleona Qereti del në plazh vetëm me tan.ga: “Sekreti im? Gjenet e mia dhe trajneri im”

Kengetarja Bleona Qereti ka postuar ne rrjetet sociale nje foto te sajen me te pas.met e kthyera nga kamera dhe pothuajse komplet e zhve.shur.

Shume komentues e kane komplimentuar per format e saj por edhe e kane ironizuar

Ja dhe fotoja e cila shkaktoi shume reagime tek fansat

Leave a Comment