Bujar Qamili: “Luana Vjollca më afrohej herë knej herë andej. Më tha gruaja: Ça është kjo mor? Kurse unë i thashë.

Bujar Qamili ka folur perseri per kengen e tij me Luana Vjollcen e cila titullohet “Mi dhe flake mallit ti”

Ai tregoi ne nje interviste per “21 grade” se si ju bë gruaja xheloze

“Filloi Luana me ato lëvizjet e veta fantastike. Më afrohej herë knej herë anej. ‘Ç’ka është kjo mor’- më tha gruaja, kurse unë i thashë:

“Verë moj grua verë është”- është shprehur ai duke qeshur.