Belinda Balluku tremb fëmijët e shkollave: “Zvicra të dënon me burg po e mbajte kondicionerin mbi 19 gradë”

Ministrja e Arsimit bashke me Belinda Ballukun kane nderrmare nje fushate neper shkolla per te ndergjegjesuar femijet mbi kursimin e energjise Balluku mbasi i shpjegoi femijeve se si te kursejne energjine i permendi dhe Zvicren e cila sipas Ballukut i denon me burg ata qe e mbajne kondicjonerin mbi 19 grade Balluku tha: Kriza energjitike … Read more

Feston vdekjen e mbretëreshës me shampanjë “Shyqyr që vdiq k..va plakë”

Një drejtues televiziv argjentinas ka ngjallur neveri tek publiku pasi u shfaq duke festuar vdekjen e mbretëreshës Elizabeth II duke hapur një shishe shampanjë. Prezantuesi e quan atë “plakë” dhe “k.vë” dhe pastaj ngre dolli për vdekjen e saj. Cuneo tha: “Personi i duhur ka vdekur” dhe “K..va plakë më në fund shkoi në ferr”. … Read more

Tërbohet Alfred Çako: Mjekët tanë janë debila. Po na fusin helm gjarpri me zile. Kanë ca brisqe të vogla

Konspiracionisti Alfred Cako ka bërë një deklaratë tronditëse. Sipas tij, përmes COVID-it po fusin ADN-në e gjarprit në trupin tonë. “Ai nuk është virus, nuk përhapet përmes frymëmarrjes. Ai futet në trupin e njeriut nëpërmjet disa veprimeve siç janë futja e atij telit në hundë që ka helm gjarpri kryesisht nga 2 gjarpërinjtë që janë … Read more

Trondit Alfred Çako: “Lulzim Bashën e futën nëntokë Amerikanët në bazën sekrete në Kroaci”

Opinionisti shumë i njohur, Alfred Cako, bëri orët e fundit, zbulimin më të madh dhe të çuditshëm, që ka ndodhur ndonjëherë mbi figurën e Lulzim Bashës. – Amerikanët erdhën në vapën e madhe të korrikut, e rrëmbyen Lulzim Bashën dhe e futën në një bazë ushtarake nëntokësore në Kroaci!  Këtë deklaratë thellësisht tronditëse, Cako e … Read more

Fotoja e këngëtares Shqiptare tërbon Talebanët. Nxitojnë ta fshijnë me bojë të bardhë!

Fotoja e një burri që mbulon me bojë imazhet e modeleve jashtë një salloni bukurie në Afganistan ka bërë ‘xhiron’ e rrjetit këto ditë. Pasi talebanët mësynë në kryeqytetin e vendit, Kabulin, qytetarët duhet t’i nënshtroheshin “ligjeve të islamit”, që përfshijnë mbulimin e imazheve të vajzave e grave. Për të respektuar këto rregulla të reja, … Read more