Ermal Mamaqi: “Trajnimi im është i shtrenjtë por do ju bëjë të lumtur. Do prekeni dhe do qani”

Ermal Mamaqi është një nga figurat më të njohura për publikut shqiptar, i cili ka qenë herë pas here aktiv me projekte të reja, duke përfshirë kështu së fundmi filma e serial të rinj mjaft të suksesshëm. Së fundmi, aktori është përfolur shumë për trajnimet që ai organizon e për shkak të çmimit që ai … Read more

Kreshnik Spahiu mbron Elsa Lilën: “Po e sulmoni barbarisht. Ju pikon loti për partinë”

Nga: Kreshnik Spahiu Sot Elsa Lila është sulmuar barbarisht nga gjysma e mediave shqiptare, jo për atë çfarë akuzohet apo arrestohet, por për bindjet politike. O njerëz, Elsa përpara se të jetë socialiste, është nënë, bashkshorte, motër por dhe ikonë e muzikës shqiptare. Zëri dhe tingujt e saj do lënë gjurmë për Shqipërinë, më shumë … Read more

Robert Aliajn e përzënë nga emisioni “Love Story”Alketa Vejsiu: “E vendosëm me mirëkuptim”

Opinionistja Jerina Lalaj, pas sherrit me Robert Aliajn, ka lënë programin “Love Story” javën e kaluar. Moderatorja Alketa Vejsiu njoftoi se, është vendsour me mirëkuptim që Robert Aliaj të mos e vazhdojë më eksperiencën në “Love Story” këtë vit. “Jerina e ka lënë javën e kaluar për arsye që i dini. E falënderoj për rrugëtimin … Read more

Habit Armina Mevlani: “Zeni ka karakterin e mamit. Do doja ti ngjante më shumë Berishës”

Armina Mevlani, bashkëjetuesja e djalit të Sali Berishës e ftuar në “Ftesë në 5”, ka treguar marrëdhënien me familjen e Shkëlzen Berishës. Armina tha se ka marrëdhënie shumë të mira me nënën e tij, por do të donte që partneri të kishte pak më shumë karakterin e ish kryeministrit Sali Berisha “Lilit i kërkoj shpesh … Read more

Shpërthen miku ish burrit: “Monika e tradhëtonte. Femër e ulët e ndyrë. Po ske faj ti por ai qe nuk na degjoi”

Ne video rrefimin e Monika Lubonjes, ajo shprehet se: “Nuk u martova, sepse nuk doja te rrisja vajzën time me dikë tjetër. Iu përkushtova shumë punës dhe iu përkushtova shumë vajzës time” Të shumta komentet në këtë video “rrëfim”, si pozitive ashtu edhe negative ,por ndër ta të bie në sy komenti i një miku … Read more