Cila është prezantuese më e mirë? Cila duhet të drejtojë Big Brother Vip? Arbana Osmani apo Luana Vjollca?!

Përgjatë kohëve të fundit në rrjet ka pasur kuriozitet të madh se kush do ta moderojë spektaklin “Big Brother Vip”, që pritet të startojë së shpejti. Emrat më të përfolur kanë qenë Arbana Osmani dhe Luana Vjollca. Mirëpo, nuk ka më vend për dyshime! “Prive” ka zbuluar se Arbana ka marrë zyrtarisht timonin e drejtimit … Read more