Çfarë thith Luani Shqiptarëve? Fansi: “A po vjen ta thithësh se na u ça hunda?” Luizi: “E kam në xhep” Del video.

Jo vetëm në ekran dhe në reality show, Luiz Ejlli po ofron spektakël edhe në koncertet e tij, të cilat nuk janë të pakta në numër.

Pak ditë më parë ai përfundoi turin e tij të koncerteve në SHBA, ku momente të veçanta me fansat janë ndarë në rrjetet sociale.

Megjithatë, një video e fundit ka shqetësuar fansat e Luizit. Një nga pjesëmarrësit në koncert i drejtohet drejtpërdrejtë këngëtarit:

“A po vjen ta thithësh njëherë, se na u ça hunda vlla”.

Ndërsa përgjigja e këngëtarit ishte:

“E kam në xhep”.

Lind pyetja: Për çfarë ju ça hunda fansit dhe çfarë kishte në xhep Luiz Ejlli?

Shiko videon më poshtë