Çmendet Blendi Fevziu. Poston fotot si femër: “Më ofruan të mi bënin flokët kaçurrela”

Blendi Feviu prej ditësh është duke publikuar disa fotografi ku tregon se si do të dukej nëse do të ishte e gjinisë femërore.

Edhe sot ai ka publikuar një album ku e shfaq veten në versione të ndryshme.

Fevziu shkruan:

“Pas nje votimi 24 oresh kjo foto e pare fitoi me ehunice te ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dyte. Falenderoj edhe nje klinike qe me ofroi te me mbjelle floket dhe te mi beje kacurrela si ketu. Po une preferoj te mbetem si ne foton e fundit.. Jam sh komod ashtu”, shkruan Fevziu.

Leave a Comment