Çunat nga Tirana vishen si pastruese: “Pastrojmë falas shtëpiat e politikanëve Shqiptarë”

Disa djem nga Tirana me inicialet K.Ç.K jane veshur si pastruese duar-arta dhe sic shprehen ata per mediat kombetare dhe nderkombetare, jane te gatshem te punojne pa pagese ne shtepiat e zyrtareve Shqiptare

Ja si u shpreh nje nga djemte per mediat lokale

Jam i gatshem dhe i motivuar qe te bej keto pune falas ne shtepine e cdo klienti qe eshte minimalisht drejtor dikasteri.

Te laj e te thaj dysheket. Te laj dritaret para mbrapa. Te fshij pluhurat ne cdo cep te shtepise dhe po qe nevoja edhe ti lepij me gjuhe ne vendet ku nuk hyn fshesa. Te laj dyshemene me djerset e ballit dhe te pastroj dollapet nga merimangat. Gjithashtu kam edhe solucione speciale per te hequr mykun nga leket.

Pastruesi duar-arte anonim

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.