Demi Rose tregon format bombastike në rrjetet sociale

Modelja e njohur Demi Rose provokon sërish me fotot e postuara në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka shpërndarë për ndjekësit e saj në Instagram foto zeksi dhe të zhveshura.

Modelja angleze në këto foto tregon elasticitetin e saj, derisa në një foto tjetër ajo ekspozon të pasmet e saj, për të cilin aset edhe shquhet.