Dhëndrri Berishës sulmon Bashën: “Ka marrë këshilltar Baton spiunin. Përfundoi si karroca Dylit”

Jamarber Malltezi ka sulmuar disa minuta me pare me nje status ne FB kryetarin e opozites Lulzim Bashen si dhe gazetarin Baton Haxhiu i cili sipas tij eshte zgjedhur keshilltar i Lulzim Bashes nga ky i fundit

Jam i trishtuar sesi perfundoi pengu – shkruan Malltezi

Ja statusi i plote:

Te te mbrofte spiuni i
Milosevicit! Trishtim
si perfundoi pengu!
Peng i dobishem e
quan edhe spiuni.

Gjthashtu ne pergjigjen ndaj nje komentuesi Malltezi eshte pergjigjur:

Ka marre Batonin si keshilltar 😂 Pikerisht ate qe e quante bandit qe denoi UCK apo qe merrte para ruse. Ky spiun I milosevicit tani Po lepin Bashen. Trishtim per mysybetin si ka msu karroca e dylit.

Leave a Comment