Do ngelni pa fjalë dhe pa punë nga ky lajm. Kiara Tito ka luajtur film që në vitet 2000. Ja foto nga filmi

Moderatorja Kiara Tito ka pasur gjithmonë një lidhje të veçantë me ekranin, me fillimet e saj që datojnë më shumë kohë më parë se sa kishim menduar!

Gjithë vëmendja u përqendrua te rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP”, dhe njerëzit kujtuan shpesh herët kur e kishin parë në televizor.

Megjithatë, me siguri nuk e kishin parë shfaqjen e saj në filmin e vjetër shqiptar, “Pesha e gruas sime”. Ky film komedi daton nga viti 2002 dhe është drejtuar nga regjisori Arian Culiqi.

Kiara qëndron në prehërin e aktorit kryesor dhe kamera e fokuson shpesh në skenat e saj.