“Dua të të haj m.. Të paguaj 3 mijë euro” Fansi i bën kërkesën banores së Big Brother”

Antoneta Koçi, ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, është aktive në profilin e saj në “Instagram” dhe ka shpërndarë një ngjarje të papritur që ka ndodhur me një fans të saj.

Ai i ka bërë një kërkesë të pazakontë dhe të rrallë

Antoneta kam dëshirë të ha m** tënd e ta shpërblej me 3000 euro”, i ka shkruar fansi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj këtë shqetësim personal dhe ka pyetur nëse të tjerët kanë hasur në të njëjtin problem me këto lloj njerëzish

Reagimi i Antonetës, ish-banores së shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka qenë vetëm një emoji që tregon habitjen e saj ndaj kësaj kërkese.