“E ke djalin gënjeshtar.” Habit babai nga Tirana: “Fëmija im një gënjeshtar i mrekullueshëm”

Disa mësues te nje shkolle ne Tirane telefonuan te shqetesuar prindin e nje djali i cili eshte problematik ne shkolle.

Mesuesit: E ke djalin shume te rremujshem dhe problematik ne shkolle. Mbi te gjitha eshte jashtezakonisht shume gënjeshtar. Te mbyt me genjeshtra.

Babai: Djali im qenka vertete nje genjeshtar i mrekullueshem. Thuajini atij qe ka humbur kot per aktor sepse une nuk kam djale fare.

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.