E paparë! Fansja e çmendur nga Tirana stampon fytyrën e Fevziut tek bluzja: “ E dua në mes të zemrës time”

Manjola C, 35 vjec nga Tirana eshte nje nga fanset me te medha te gazetarit te njohur Blendi Fevziu.

Ajo ka arritur deri aty sa ka stampuar fytyren e gazetarit ne bluzet e perditshme qe vesh kur del xhiro ne bulevard. Ja si shprehet Manjola per fiksimin e saj:

Fevziu eshte gazetari im i preferuar. Me pelqen shpejtesia me te cilen i jep ritem emisionit Opinion, me ndez te gjithen kur mban shkopin ne dore dhe gati sa nuk i nxjerr syte te ftuarve por mbi te gjitha me pelqen kur ai perleshet me krokodilet dhe me fiset e zhdukura Afrikane ne udhetimet e tij heroike neper te gjjthe globin

Prandaj dhe une per te gjitha keto cilesi qe ka, kam vendosur ta stampoj Fevziun ne bluzen time te preferuar qe ta kem gjithmone prane zemres

Gjithashtu Manjola u shpreh se ka patur probleme me te dashurin e saj per arsye xhelozie. Ai e ka kapur disa here Manjolen duke ulëritur naten pergjumesh fjalet: FUT KRONIKEN NUMER SHTATE

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

Leave a Comment