E sulmuan për të pasmet, Ledina Çelo i nxjerr edhe më tepër. Rezart Veleshnja: “Ta kemi për nder që e kemi”

Kengetarja e njohur Ledina Celo postoi dy dite me pare disa foto bombastike ne rrjetet sociale te cilat shkaktuan shume reagime nga fansat.

Disa prej tyre u shprehen te pakenaqur me ekspozimin e te pasmeve te nje gruaje “te njefare moshe” sipas tyre. Lexoni ketu artikullin e djeshem

Por kengetarja e njohur, si per te treguar qe nuk e can fare koken per reagimet e publikut, ka postuar foto te tjera edhe me provokuese duke i ekspozuar te pasmet edhe me shume.

Gjithashtu ajo ka postuar ne storyn e saj edhe fjalet e aktorit Rezart Veleshnja i cili thote se Ledina Celo eshte po aq e mire sa nje 23 vjecare dhe nuk dallohet fare nga kengetarja tjeter Beatriks Ramosaj e cila eshte mbi 20 vite me e vogel se kengetarja.

Gjithashtu edhe fotot e sapo postuara nga kengetarja kane ngjallur perseri reagime

matilda_matti_ Ti ke qen gjithomen nje kengatare me shum parime..dhe nuk te kan lezet kto

valmir.tolaj Qka oka bohet me ty veq me te pSme jeka del foto a ki naj pozit tjeter

magi_rita_80 Hajde nusja e gjyrakovcit!! Te adhuroje si kengtare po jo me keto gjera , pastaj ti jeton ne gjermani , i shefe ketu VIP qe bejne nga keto foto? Vetem vendet ballkanik, keshtu qe tregoja vetem Dajes me mire !

taciandris bravo te qoft mos e ruaj fare ca thon barbonat ke super byc per tu admiruar flasin ziliqaret

Leave a Comment