E turpshmę. Efi e Big Brother futi një vegël mashkulli në shtëpi dhe u përjashtua.

Nė njė bísedė nė oborr mídís Teas,Efít dhe Enít,banorėt kanė rrėfyer eksperíencat e tyre tė mėparshme nė programe.

Tea ka pyetur Efín pėr “Kepín e Tundímeve” dhe Efí ka treguar se dolí prej andej pa asnje çmím pasí íshte e para qė shkelí rregulloren.

Ajo ka treguar se kíshte futur njė dí ldo (organ mashkullor fallco) nė shtėpí dhe kjo gjė sígurísht e penalízoí.

Efí tha se íshte pėr shaka por produksíoní mesa duket nuk paska qeshur..