Erisa Xhixho tregon si i bërtiti Ilir Metës: “Pata një shpërthim. Unë u ngrita dhe bërtita se doja që punët të..”

Deputetja e PL Erisa Xhixho ka treguar përplasjen eparë me kryetarin Ilir Meta.

“Takimi me kryetarin Meta ka qenë në zyrën e tij në një debat me të rinjtë për forumin.

Në fakt unë u ngrita dhe bërtita në atë moment se doja që punët të ecnin dhe imagjino një 18 vjeçare me gjithë energjinë e saj që kishte punuar shumë të rinjtë.

Në atë mbledhje pata një shpërthim dhe Meta në moment më pikas dhe bën lidhjen më pas të personit, background-it dhe familjes. Ai moment ka qenë takimi i parë”, zbuloi deputetja Erisa Xhixho në News24.

Leave a Comment