Ermal Mamaqi: “Në Dubai e ke bërë trupin e bukur? Se ka nxehtësi atje” Konkurentja ja plas të qarit në prapaskenë.

Burimi: Kryefjala

Ka nisur kështu “Dance with Me” programi i vallëzimit në Tv Klan, përsëri në të njëjtën ditë, në të njëjtin orar dhe minuta shtesë ku Alketa Vejsiu i lutet gjithnjë Blendi Fevziut ti falë dy minuta nga “Opinion”. Nejse

Një nga konkurrentet që është komentuar më së shumti dhe që Kryefjala e tha e para që do ishte pjesë e kastit është edhe blogerja, Arta Nitaj. E cila mesa duket se ka kaluar fort mirë natën e parë të spektaklit. Komentet e anëtarit të jurisë Ermal Mamaqi (që janë pasuar me buzëqeshjen ironike edhe të Alketës) e kanë bërë për të qarë Nitajn në prapaskenat e programit.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të thotë Mamaqi me komentet e tij por ai është një mentor që i drejton njerëzit tek jeta sa më e mirë e komode, nuk e kuptuam ekzaktësisht se çfarë kishte me Artën. Apo mos ka dashur ta orientojë blogeren tek buka me shalqi, siç këndonte dikur …

Ndiqni videon minuta 5.40 sekonda

Leave a Comment