Evi Kokalari ja plas Berishës përfundimisht: “Ofendon demokratët kur flet për Grida Dumën. Më vjen turp për..”

Nga: Evi Kokalari

E po te vazhdosh te krahasosh Grida Dumen me Nora Kelmendin, dhe ate qe i tha Grida ne parlament Rames, qe keta e quajne ‘epike’, por qe ishte ne vetvete po aq vulgare sa dhe Grida & Rama vet, eshte te kesh ‘ZERO’ dinjitet.

“Nora e Kelmendit” e Sali Berishes i dinte te gjitha planet e Bashes per te helmuar demokratet ne 8 Janar, dhe per te helmuar te gjitha grate e PDse qe ate dite hyne ne seli dhe shkaterruan mushkrite e tyre, dhe keto jane Norat e Kelmendit. Grida hyri ne ate seli ate mengjes me bodyguard per te vazhduar me planin e dites.

For the love of GOD – na ruaj te pakten dinjitetin neve qe te dolem ne krahe, sepse seriozisht personalisht me vjen turp per ata demokrat qe na mbeshteten.

Mos fol me per Griden z. Berisha, se ofendon cdo demokrat qe te doli ne krahe.

Leave a Comment