Fatos Nano në gjëndje të rëndë shëndetësore. Shtrohet në një spital privat në Tiranë në reanimacion

Mesohet se ish kryeministri i Shqiperise Fatos Nano eshte ne gjendje te rende shendetesore.

70 vjecari Nano eshte shtruar ne nje spital privat ne kryeqytet sipas BW.

Mesohet se Fatos Nano ndodhet nen kujdesin e mjekeve te spitalit privat ne reanimacion por nuk dihet akoma cfare komplikacionesh ka pasur dhe shkaqet e shtrimit te tij ne spital.