Feston vdekjen e mbretëreshës me shampanjë “Shyqyr që vdiq k..va plakë”

Një drejtues televiziv argjentinas ka ngjallur neveri tek publiku pasi u shfaq duke festuar vdekjen e mbretëreshës Elizabeth II duke hapur një shishe shampanjë.

Prezantuesi e quan atë “plakë” dhe “k.vë” dhe pastaj ngre dolli për vdekjen e saj. Cuneo tha: “Personi i duhur ka vdekur” dhe “K..va plakë më në fund shkoi në ferr”.

Ai shkroi në Twitter në spanjisht: ‘Vdiq çanta e vjetër me m*t!!!! Gëzim i pamasë dhe i përjetshëm!!!’

Klipi ka ngjallur neveri në të gjithë rrjetet sociale.

Leave a Comment