Foto galeri nga aktorja e njohur Eva Alikaj

Aktorja e mírėnjohur Eva Ałíkaj ėshtė banorja mė e re e Bíg Brother Víp.

E njohur sí “Ełsa” e shfaqjes “Pałłatí 176” dhe e shumė rołeve tė tjerė nė fíłma tė njohur shqípėtar, Eva

Ałíkaj bėhet pjesė e shtėpísė mė tė famshme nė Shqípėrí.

Me poshte disa foto nga aktorja e njohur e cila pavaresisht moshes vazhdon te ngelet ne forme