Fotot e papara të Oriola Marashit si lepurushe

Jemi mësuar me imazhet atraktive të Oriola Marashit, e cila ngacmon imagjinatën sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare ndiqet nga më shumë se 624 mijë fansa në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet atraktive.

Ajo ka pozuar si një lepurushe para fokusit të fotografit Juxhin Kurti dhe duke e mrekullueshme.