Grida Duma “tremb” Bora Zemanin. Lë politikën dhe nis emision në Top Channel

Grida Duma do të lërë mandatin e deputetes.

Burime pranë gazetës TemA bëjnë me dije se deputetja demokrate do të nisë një emision në Top Channel.

Emisioni do të jetë dy herë në javë, të hënë dhe të enjte.

Rubrika “Antena brenda Familjes” në gazetën TemA e kishte parashikuar pak kohë më parë këtë lëvizje, e cila tashmë doli e vërtetë.

Duma ndërkohë ka hapur edhe një Akademy, me emrin “G Akademy”.

Me Dumën drejtuese emisioni, tashmë bëhen 5 zëdhënës të Berishës që drejtojnë emisione, në televizione të ndryshme.

Përveç Gridës, janë edhe Erla Mëhilli, Elona Meço, Neritan Sejamini dhe Juela Meçani.

Leave a Comment