Habit Lulzim Basha: “Mbas gatimit tregon sekretin e flokëve të zeza. E bardha e vezës!!

Lulzim Basha me ne fund ka folur per here te pare mbas humbjes se zgjedhjeve te pergjithshme. Por ai nuk eshte shprehur aspak per ceshtjet e nxehta te politikes ditore. Ai ka folur per mediat e huaja rreth rutines se tij ditore dhe me specifikisht per trajtimin qe i ben vetes kur nuk meret me politike.

Ne pergjigje te pyetjes se televizionit te huaj Kinez “Lej Fen” se me cfare i lyen floket te cilat i ka kaq ne forme ai u pergjigj:

Floket i laj vetem 1 here ne jave me nje shampo te vecante Hollandeze dhe me pas i lyej me te bardhe veze por KUJDES: Duhet te perdorni veze fshatari ne menyre qe floku te ruaje butesine dhe shkelqimin.

Kete metode e kam perdorur qe ne kohen qe isha Deejay ne Hollande dhe qe atehere nuk me ka dalur asnje pike thinje – u shpreh kryetari i opozites Basha

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2020. Ndalohet kopjimi këtij materiali.