Hamideja nga Lushnja pi deri 100 cigare në ditë: “E kam filluar nga stresi që kur humbi Luli zgjedhjet e prillit”

Hamideja 33 vjec nga Lushnja eshte nje demokrate e flakte e oreve te dyta jo te para.

Dashuria e saj ndaj liderit Lulzim Basha eshte e pakufishme. Humbja e PD-se ne zgjedhje ishte nje goditje e rende per te.

Sic tregojne te afermit e saj, Hamideja e cila nuk kishte pire asnje cigare ne jeten e saj, ndezi cigaren e pare ne momentin qe pa liderin e opozites te buzeqeshur duke festuar humbjen.

Cigarja e qetesoi dhe i hoqi sikletin dhe inatin qe zgjedhjet i fitoi perseri regjimi RRAMA-Doshi (sic i quan kryetari Basha)

Te afermit gjithashtu thojne se ajo filloi te pinte deri 100 cigare ne dite aq sa i vendosi si gjerdan rreth qafes

Hamideja ka deklaruar per mediat lokale se tani qe Luli fitoi perseri zgjedhjet brenda PD-se ajo eshte qetesuar dhe eshte e gatshme te heqi dore nga duhani por nuk perjashtohet qe ta filloje perseri cigaren kur Luli te humbasi perseri zgjedhjet e 2025-ses

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2021. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

Leave a Comment