Ish banorja e Big Brother Vip trondit fansat: “Jam e virgjër”

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Mikela Pupa, ka zbuluar se është në një lidhje, megjithëse nuk ka treguar identitetin e personit që i ka rrëmbyer zemrën.

Në një intervistë virtuale të kryer me ndjekësit e saj në Instagram, Mikela ka bërë të ditur se partneri i saj festoi ditëlindjen e saj disa ditë më parë. Ajo gjithashtu ka ndarë dy foto me të, por ka mbuluar portretin e tij me emoji.

Megjithatë, ajo u habit në pyetjen tjetër, kur një ndjekës ishte kurioz në lidhje me virgjërinë e saj. Mikela iu përgjigj me “Po”.

Ndjekësit duket se kanë bërë një punë të mirë duke zbuluar identitetin e të dashurit të saj, pasi në TikTok po qarkullon një foto e tij ku ai shihet në të njëjtin vend dhe me të njëjtat veshje si në foton e postuar nga Mikela.

Djaloshi që i ka marrë zemrën Mikelës është një artist i tatuazheve, megjithëse ende nuk dihen detajet e tyre romantike.