Ish dhëndri Jozefina Topallit tallet me Lulzim Bashën: “Po vëllain tënd Ramën nuk po e uron sot që mbush plot”

Kryetari i opozites Lulzim Basha ka postuar pak caste me pare nje status ku uron Diten e Pavaresise se Amerikes

Por i menjehershem ka qene reagimi i kengetarit te njohur Luiz Ejlli i cili i ka kujtuar Bashes se fale tij Rama po rron si mbret dhe do vazhdoje te qeverisi edhe per 4 vite te tjera.

Lexoni me poshte komentin e Luiz Ejllit:

Reagimi i stafit te Bashes ishte i menjehershem, duke fshire ne cast komentin e kengetarit.

Leave a Comment