Ish-ministri Lefter Koka lë qelinë, mbërrin në gjendje të rëndë në spital

Ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka, ka lënë qelinë e burgut dhe ka mbërritur në spital me probleme të rënda shëndetësore.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se, Koka është transferuar në spitalin e burgut në gjendje të rëdnuar shëndetësore dhe me maskë oksigjeni.

Nuk dihen arsyet dhe konkretisht çfarë problemesh shëndetësore ka ish-ministri i arrestuar për aferën e inceneratorëve.

Leave a Comment