Këngëtarja Shqiptare lidhet me Karimin. Plasin komentet: “Ku e gjete këtë katranin” “Nuk kishte më Shqiptarë?”

Ajo që ka qenë e dyshuar prej kohësh nga fansat, sot u konfirmua nga vetë këngëtarja e njohur, Loredana Zefi.

Më në fund, ajo pranoi se është në një marrëdhënie me futbollistin Karim Adeyemi.

Dyshja e konfirmoi lidhjen duke publikuar disa foto në Instagram.

Në fotot e saj kishte dhe komente negative të cilat nuk ishin dakord me këtë lidhje

Loredana ishte e martuar me reperin kosovar Mozzik dhe kishte një vajzë 4-vjeçare quajtur Hana. Në verën e vitit 2022 ata konfirmuan ndarjen për herë të dytë.