Kërrcet dajaku. Tifozat Anglezë rrafin tifozat Italianë: “Pse fituat?” Shtypkëtu për të shikuar videon.

Ka degjeneruar në skena dhune momenti i përfundimit të Euro 2020, ku anglezët duket se nuk e kanë përballuar dot humbjen dhe kanë ushtruar dhunë ndaj tifozëve italianë që ishin brenda në stadium.

Siç shihet dhe në videot e mëposhtme në dalje të Wembly, tifozët anglezë kanë dhunuar ata italianë, ku duket se mërzitja për humbjen ka qenë shumë e madhe.

Italia u shpall dje kampione e europës, teksa mundi me penallti skuadrën e Anglisë, në një event që u zhvillua përgjatë një muaji në shtete të ndryshme.

Shtyp linkun me poshte per te shikuar videon

https://fb.watch/v/5nHuVc9vr/

Leave a Comment