Kiara acarohet nga mesazhet që janë vetëm për Luizin dhe e detyron mos ti lexojë më.

Ne keto momente eshte orari i mesazheve ne Big Brother dhe cifti Kiara-Luiz jane te shtrire ne krevat duke i lexuar.

Ajo qe ra ne sy eshte se mbi 99% e mesazheve jane vetem per Luizin dhe kjo gje nuk i ka pelqyer aspak Kiares.

Ajo ka qendruar pa folur dhe me pas eshte cuar dhe doli nga dhoma duke e thirrur Luizin qe te dale jashte

Kiara: Hajde nje sekonde se kam nje muhabet

Luizi: Po jam duke lexuar mesazhet

Kiara: Po mire hajde vetem nje minute.

Ne kete moment Luizi cohet menjehere, falenderon teleshikuesit per mesazhet dhe largohet duke e lene leximin e tyre pergjysme