Kiara kërcen me një balerin. Shpërthen Luizi: “Mezi paske prit moj”

Arbana beri nje surprize sot ne mbyllje te programit vetem per femrat e Big Brotherit.

Balerinet e Top Channel kercyen me femrat e shtepise me te famshme ne Shqiperi.

Ajo qe i ra publikut ne sy ishte reagimi i Luizit teksa shihte Kiaren ndersa kercente me disa nga balerinet. Ai dukej se nuk e pelqeu aspak veprimin e Kiares.

Ne momentin qe Kiara u kthye ne shtepi Luizi i tha:

Mezi paske prit moj. Keshtu vazhdo

Kiara nuk u pergjigj dhe duket se kriza midis ciftit eshte thelluar